DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdańsk - Mariupol

  1. 14:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 15:35Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  3. 16:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 17:30Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 19:30Kutno Aut. Nádr.
  7. 22:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 02:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 03:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 05:35Kovel ul. Warszawska 1
  12. 06:55Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Rivne Parkování nákupní centrum "Chaika", ul. Gagarina 16
  14. 10:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  15. 12:25Kyiv Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  17. 16:35Poltava Aut. Nádr., ul. Evropeyskaya 187A
  18. 17:40Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  19. 19:30Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
  20. 20:10Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
  21. 21:30Zaporizhia pl. Svobody
  22. 00:40Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  23. 02:00Mariupol Aut. Nádr. Dramteatr

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací