Podle času
Podle ceny

Linka Poltava - Szczecin

Odjezdy: 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj, 6 Říj, 7 Říj
10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:05 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
14:40 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
00:20 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:50 Dorohusk celnice (PL-UA)
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan ul. Przemyslowa 9
15:00 Szczecin ul. Owcowa 70-213
Dopravce: FOP Shablii
Zavazadla: 1ks.do 25 kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 10% tarify

Všechny linky Poltava - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací