• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poltava - Szczecin

Odjezdy: 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července
10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:05 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
14:40 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
23:00 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
00:20 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:50 Dorohusk celnice (PL-UA)
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan ul. Przemyslowa 9
15:00 Szczecin ul. Owcowa 70-213
Dopravce: FOP Shablii
Zavazadla: 1ks.do 25 kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 10% tarify

Všechny linky Poltava - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací