Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Kyiv

Odjezdy: 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj
15:30 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
18:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:35 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
20:20 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
22:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
23:10 Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
23:55 Radomsko Aut. Nádr.
01:00 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
02:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
04:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:30 Medyka celnice (PL-UA)
11:30 Shehyni celnice (UA-PL)
13:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
15:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:40 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
16:50 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
19:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:50 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
20:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Lux-Reisen/Podillya-Tour+
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
15% Skupina 5 osob
20% Děti 7-15
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Pila - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací