Podle času
Podle ceny

Linka Dnipro - Swinoujscie

Odjezdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
05:40 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
08:20 Krasnohrad ul.Poltavskaya 91
10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:05 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:20 Ustyluh celnice (UA/PL)
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
15:10 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
15:55 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
17:00 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1 ks. do 25kg (30x60x80) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: The ticket is mandatory in printed form
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Dnipro - Swinoujscie

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací