Podle času
Podle ceny

Linka Dnipro - Swinoujscie

Odjezdy: 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července
05:40 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
08:20 Krasnohrad ul.Poltavskaya 91
10:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:05 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:20 Ustyluh celnice (UA/PL)
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Aut. Nádr.,ul.Nadstawna 1 20-120
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
15:10 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
15:55 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
17:00 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1 ks. do 25kg (30x60x80) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Dnipro - Swinoujscie

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací