• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Dnipro - Swinoujscie

Lines Polissya
Odjezdy: 28 Led, 1 Úno, 2 Úno, 3 Úno, 4 Úno, 5 Úno, 6 Úno, 7 Úno, 8 Úno, 9 Úno
  1. 05:40Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  2. 10:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 12:00Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  4. 15:05Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 17:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 19:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 21:10Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 00:20Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 00:50Zosin celnice (PL/UA)
  10. 02:10Chelm ul. Lwowska 20
  11. 03:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 11:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 13:35Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  15. 15:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  16. 15:55Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  17. 17:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: Lines Polissya
  • Doplňující informace: The ticket is mandatory in printed form
  • Zavazadla: 1 ks. do 25kg (30x60x80) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 5% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-7 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací