• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Swinoujscie - Dnipro

Odjezdy: 16 Úno, 17 Úno, 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno
08:40 Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
09:50 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
10:35 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
12:10 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
14:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
18:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:20 Chelm ul. Lwowska 20
01:25 Zosin celnice (PL/UA)
03:05 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
05:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:45 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:40 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
15:45 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
17:25 Krasnohrad ul.Poltavskaya 91
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1 ks. do 25kg (30x60x80) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: The ticket is mandatory in printed form
Slevy: 5% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Swinoujscie - Dnipro

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací