• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Zielona Gora

Odjezdy: 22 Bře, 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře
10:00 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
10:20 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
14:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
19:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:35 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
01:20 Ustyluh celnice (UA/PL)
01:25 Zosin celnice (PL/UA)
03:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
06:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
12:40 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:35 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Dopravce: Openline
Zavazadla: 1ks.do 25kg + příruční zavazadla do 10kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Všechny linky Odessa - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací