• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Odessa - Zielona Gora

Openline
Odjezdy: 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 26 Pro
  1. 10:00Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  2. 10:20Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  3. 14:05Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  4. 17:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  5. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  6. 22:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 23:35Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
  8. 01:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 01:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 03:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 06:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 09:10Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  13. 12:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 14:35Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  • Dopravce: Openline
  • Doplňující informace: Extra baggage is accepted for transportation only if there is free space in the luggage compartment of the bus and for a fee.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80), ruční zavazadla(45х35х20) 7 kg-zdarma, každe dalši 10% od ceny jizdenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací