Podle času
Podle ceny

Linka Zielona Gora- Odessa

Odjezdy: 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července
09:30 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
11:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:55 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:15 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
05:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
16:35 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
Dopravce: Openline
Zavazadla: 2 tašky zdarma, cena za 3. kus zavazadla je označena řidičem

Všechny linky Zielona Gora - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací