• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora- Odessa

Openline
Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
  1. 09:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 11:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  3. 15:30Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  4. 17:55Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 21:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  6. 00:50Dorohusk celnice (PL-UA)
  7. 02:55Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 04:15Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
  9. 05:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  10. 08:55Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 10:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  12. 13:05Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  13. 16:25Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  14. 16:35Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  • Dopravce: Openline
  • Doplňující informace: Extra baggage is accepted for transportation only if there is free space in the luggage compartment of the bus and for a fee.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x80), ruční zavazadla(45х35х20) 7 kg-zdarma, každe dalši - 35 PLN

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací