Podle času
Podle ceny

Linka Zielona Gora- Odessa

Odjezdy: 21 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj
09:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
11:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:55 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:15 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
05:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
16:35 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
Dopravce: Openline
Zavazadla: 1ks.do 25kg + příruční zavazadla do 10kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Všechny linky Zielona Gora - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací