Podle času
Podle ceny

Linka Zielona Gora- Odessa

Odjezdy: 29 Dub, 30 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 8 Kvě
09:30 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
11:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:55 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:15 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
05:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
16:35 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Dopravce: Openline
Zavazadla: 2 tašky zdarma, cena za 3. kus zavazadla je označena řidičem

Všechny linky Zielona Gora - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací