Podle času
Podle ceny

Linka Zielona Gora- Odessa

Odjezdy: 11 Pro, 13 Pro, 28 Pro, 30 Pro, 2 Led, 3 Led, 4 Led, 5 Led, 6 Led, 7 Led
09:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
11:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:55 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:50 Zosin celnice (PL/UA)
02:55 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:15 Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
05:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:05 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:25 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
16:35 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
Dopravce: Openline
Zavazadla: 1ks.do 25kg + příruční zavazadla do 10kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu

Všechny linky Zielona Gora - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací