Podle času
Podle ceny

Linka Koln - Kherson,Kharkiv,Dnipro

Odjezdy: 15 Pro, 18 Pro, 22 Pro, 25 Pro, 29 Pro, 1 Led, 5 Led, 8 Led, 12 Led, 15 Led
06:00 Köln airport Flughafen ZOB
06:40 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
07:40 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Hannover ZOB - Hamburger Allee
13:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:00 Leipzig Fernbus-Terminal Hbf, Sachsenseite 3
08:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 EUR
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Düsseldorf - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací