Podle času
Podle ceny

Linka Koln (airport) - Leipzig - Kherson

Odjezdy: 24 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
06:00 Köln airport Flughafen ZOB
06:40 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
07:40 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
08:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Hannover ZOB - Hamburger Allee
13:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
07:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 EUR
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Düsseldorf - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací