Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Leipzig - Koln (airport)

Odjezdy: 21 Srp, 24 Srp, 28 Srp, 31 Srp, 4 Zář, 7 Zář, 11 Zář, 14 Zář, 18 Zář, 21 Zář
19:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
20:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:15 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
02:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Leipzig Fernbus-Terminal Hbf, Sachsenseite 3
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
14:30 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 EUR
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kherson - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací