• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Leipzig - Koln (airport)

Odjezdy: 22 Úno, 26 Úno, 1 Bře, 5 Bře, 8 Bře, 12 Bře, 15 Bře, 19 Bře, 22 Bře, 26 Bře
19:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
20:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:15 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
02:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:30 Leipzig Fernbus-Terminal Hbf, Sachsenseite 3
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
14:30 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 20 EUR
Doplňující informace: Carriage of animals and bicycles is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kherson - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací