Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Leipzig - Koln

21:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
22:20 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
00:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:15 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:45 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
04:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
06:30 Magdeburg ZOB am Hbf
07:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
10:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
12:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
13:50 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Kherson - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací