Podle času
Podle ceny

Linka Stara Zagora - Pireas

Odjezdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis
13:30 Stara Zagora Centrální аutobusové nádraží
15:10 Plovdiv Aut. Nádr. Sud
15:40 Pazardzhik Centrální аutobusové nádraží
18:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
19:30 Blagoevgrad Aut. Nádr.
21:05 Kulata celnice (BG-GR)
21:15 Promachonas celnice (GR-BG)
23:00 Thessaloniki Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
01:05 Larissa Aut. Nádr."Niavis"
03:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
06:15 Atheny Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
06:30 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Zavazadla: 3 bag up to 30kg (depth, width, height up to 190cm) - out of charge, every extra - 1EUR/kg.
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Stara Zagora - Atheny

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací