• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Varna - Pireas

Odjezdy: 24 Bře, 31 Bře, 7 Dub, 14 Dub, 21 Dub, 28 Dub, 5 Kvě, 12 Kvě, 19 Kvě, 26 Kvě
09:50 Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
11:00 Shumen Aut. Nádr.
13:30 Veliko Tarnovo Aut. Nádr., "Yug"
15:00 Pleven Centrální аutobusové nádraží
18:00 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
19:35 Blagoevgrad Aut. Nádr.
21:05 Kulata celnice (BG-GR)
21:15 Promachonas celnice (GR-BG)
23:00 Thessaloniki Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
01:05 Larissa Aut. Nádr."Niavis"
03:10 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
06:15 Atheny Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
06:30 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Zavazadla: 3 bag up to 30kg (depth, width, height up to 190cm) - out of charge, every extra - 1EUR/kg.
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Varna - Atheny

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací