• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pireas - Varna

Odjezdy: 26 Bře, 2 Dub, 9 Dub, 16 Dub, 7 Kvě, 14 Kvě, 21 Kvě, 28 Kvě, 4 Června, 11 Června
17:45 Piraeus Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
19:00 Atheny Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
21:00 Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
23:05 Larissa Aut. Nádr."Niavis"
01:30 Thessaloniki Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
03:10 Promachonas celnice (GR-BG)
03:20 Kulata celnice (BG-GR)
04:40 Blagoevgrad Aut. Nádr.
06:20 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
09:35 Pleven Centrální аutobusové nádraží
11:00 Veliko Tarnovo Aut. Nádr., "Yug"
13:00 Shumen Aut. Nádr.
14:00 Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Dopravce: Tourist Service Holding AD
Zavazadla: 3 bag up to 30kg (depth, width, height up to 190cm) - out of charge, every extra - 1EUR/kg.
Doplňující informace: Pets are not allowed in the bus. Bicycles and other non-standart luggage are allowed upon a prior notice and it is a matter of avaible space in the luggage compartment.
Slevy: 50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-3 (bez místa)

Všechny linky Atheny - Varna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací