• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson,Dnipro,Kharkiv - Wroclaw - Praha

  1. 18:30Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  2. 22:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  3. 22:15Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  4. 22:30Kharkiv Autobusová stanice "Central Market", per. Piskunovský, 4
  5. 00:20Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  6. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 08:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 14:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 16:10Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 16:15Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 20:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 22:15Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  14. 00:55Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  15. 02:55Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
  16. 04:05Harrachov celnice (CZ-PL)
  17. 05:00Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  18. 06:00Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  19. 07:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: EAST WEST EUROLINES
  • Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací