Podle času
Podle ceny

Linka Kherson,Dnipro,Kharkiv - Wroclaw - Praha

Odjezdy: 22 Led, 25 Led, 29 Led, 1 Úno, 5 Úno, 8 Úno, 12 Úno, 15 Úno, 19 Úno, 22 Úno
18:30 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
22:15 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
22:30 Kharkiv Autobusová stanice "Central Market", per. Piskunovský, 4
00:20 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
06:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:10 Krakovets celnice (UA-PL)
16:15 Korczowa celnice (PL-UA)
21:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:20 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
02:55 Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
04:05 Harrachov celnice (CZ-PL)
05:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
06:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
07:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 200 UAH
Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let

Všechny linky Dnipro - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací