• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Praha

EAST WEST EUROLINES
Odjezdy: 27 Říj, 30 Říj, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis
  1. 16:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  2. 18:30Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 22:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  4. 22:15Kharkiv Aut. Nádr. "Central Market", per. Piskunovský, 4
  5. 22:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  6. 00:20Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  7. 02:40Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  8. 03:20Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  9. 05:30Kyiv airport Boryspil Terminal
  10. 06:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 08:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 09:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  13. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  14. 14:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  15. 16:10Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 16:15Korczowa celnice (PL-UA)
  17. 21:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 22:35Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  19. 01:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  20. 02:53Jelenia Gora Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
  21. 04:05Harrachov celnice (CZ-PL)
  22. 04:55Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  23. 05:55Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  24. 07:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: EAST WEST EUROLINES
  • Doplňující informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x50x30)-zdarma, každe dalši od 100 UAH
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací