Podle času
Podle ceny

Linka Karlovy Vary - Kherson

Odjezdy: 25 Zář, 2 Říj, 9 Říj, 16 Říj, 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis
08:15 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
10:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
12:45 Habartice celnice (CZ-PL)
12:50 Zawidow celnice (PL-CZ)
15:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
18:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:45 Korczowa celnice (PL-UA)
02:45 Krakovets celnice (UA-PL)
04:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:15 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:05 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
18:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Bohemia Voyage / EWHD
Zavazadla: 1ks.do 30 kg (100x50x30)-zdarma, každý další - 10% ceny jízdenky
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Karlovy Vary - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací