• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zielona Gora (-20% promo)

Odjezdy: 22 Bře, 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře
14:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
19:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
23:00 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21
01:00 Hrushiv celnice (UA-PL)
01:15 Budomierz celnice (PL-UA)
03:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
13:35 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Possible to change the bus in Lviv.Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.

Všechny linky Kyiv - Zielona Gora

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací