• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Koszalin - Kharkiv

CAZNA TRANS
Odjezdy: 16 Pro, 30 Pro, 1 Led, 2 Led, 3 Led, 4 Led, 5 Led, 6 Led, 7 Led, 8 Led
  1. 08:00Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  2. 09:00Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  3. 13:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 17:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 21:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 00:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 02:30Zosin celnice (PL/UA)
  8. 04:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 06:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 08:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 11:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 13:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 18:10Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  14. 20:40Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací