• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Koszalin - Kharkiv

CAZNA TRANS
Odjezdy: 27 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp
  1. 08:00Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  2. 09:00Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  3. 11:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  4. 12:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  5. 14:30Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  6. 17:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 21:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 02:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 04:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 06:40Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  11. 08:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 11:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 13:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 18:10Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  15. 20:40Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací