• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Kherson - Poznan

Stecik T.V.
Odjezdy: 12 Pro, 15 Pro, 17 Pro, 20 Pro, 22 Pro, 25 Pro, 21 Led, 24 Led, 26 Led, 29 Led
  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 19:15Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  5. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  6. 01:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  8. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  9. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  10. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  12. 08:20Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  13. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  14. 12:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 14:25Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 14:35Korczowa celnice (PL-UA)
  17. 15:25Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  18. 17:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  19. 19:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  20. 22:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  21. 23:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  22. 01:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! replacement of the bus in Ternopil is possible. Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH
  • Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací