• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Skadovsk (Kherson)- Poznan

Odjezdy: 27 Úno, 6 Bře, 13 Bře, 20 Bře, 27 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub
16:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
18:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
19:15 Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
20:20 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
20:40 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
00:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
01:15 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
02:15 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
03:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
04:35 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
06:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
14:25 Krakovets celnice (UA-PL)
14:35 Korczowa celnice (PL-UA)
15:25 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
17:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
23:35 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
01:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH
Doplňující informace: replacement of the bus in Ternopil is possible
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Kherson - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací