• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kherson - Skadovsk

Stecik T.V.
Odjezdy: 8 Pro, 10 Pro, 13 Pro, 7 Led, 9 Led, 12 Led, 14 Led, 17 Led, 19 Led, 22 Led
  1. 07:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 13:45Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 19:20Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 21:10Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 02:50Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  15. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  16. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  17. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  18. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  19. 13:30Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  20. 15:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  21. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! replacement of the bus in Ternopil is possible. Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH
  • Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací