Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Skadowsk

Odjezdy: 26 Pro, 29 Pro, 31 Pro, 5 Led, 10 Led, 13 Led, 15 Led, 18 Led, 20 Led, 23 Led
07:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:45 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
10:40 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
13:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
15:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
17:20 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
19:20 Korczowa celnice (PL-UA)
21:10 Krakovets celnice (UA-PL)
22:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
01:55 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
03:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
03:55 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
05:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
05:55 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
07:00 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
08:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
11:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
12:05 Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
12:45 Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
13:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
14:40 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH
Slevy: 30% Ditě od 7-14 let
30% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Poznan - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací