Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Poznan (Skadovsk - Poznan)

06:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:30 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
09:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
14:25 Krakovets celnice (UA-PL)
14:35 Korczowa celnice (PL-UA)
15:25 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
17:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:45 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
22:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
23:35 Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
01:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH

Všechny linky Khmelnytskyi - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací