Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Kiev

Eastern European Travel
Odjezdy: 5 Června, 12 Června, 19 Června, 26 Června, 3 Července, 10 Července, 17 Července, 24 Července, 31 Července, 7 Srp
  1. 22:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 01:00Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 03:00Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  4. 05:00Ostrava ul. Nádražní, 88/192
  5. 07:00Cieszyn Blízko Železniční stanice, ul. Feliksa Hajduka, 8
  6. 07:30Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  7. 08:00Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
  8. 08:20Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
  9. 08:40Tychy Zastávka, Szpital Wojewódzki
  10. 09:10Chorzow Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
  11. 09:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 11:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 12:30Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  14. 13:45Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  15. 16:00Medyka celnice (PL-UA)
  16. 17:00Shehyni celnice (UA-PL)
  17. 19:30Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  18. 22:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  19. 01:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  20. 03:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Promotional tickets are not returned and the date does not change! Carriage of animals is not possible. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 EUR za kg.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací