• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Izmail - Riga

FOP Niediev D.M.
Odjezdy: 13 Dub, 20 Dub, 27 Dub, 4 Kvě, 11 Kvě, 18 Kvě, 25 Kvě, 1 Června, 8 Června, 15 Června
  1. 07:00Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina, 70
  2. 11:30Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  3. 18:40Kyiv Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  4. 22:00Novi Yarylovychi celnice (UA-BY)
  5. 22:30Novaya Guta (Gomelskiy r-n) celnice (BY-UA)
  6. 23:45Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
  7. 02:05Babruysk Aut. Nádr., ul. Stancyonnaja, 5
  8. 04:30Minsk Stanice metra "Mogilevskaya", pr. Partizanskiy, 150, supermarket "Mo-Mo" (near parking)
  9. 07:20Kotlovka celnice (BY-LT)
  10. 07:50Lavoriškės celnice (LT-BY)
  11. 08:40Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
  12. 11:00Panevėžys Aut. Nádr., Savanoriu a. 5
  13. 12:00Siauliai Aut. Nádr., Tilzes g.109
  14. 13:15Saločiai celnice (LT-LV)
  15. 13:20Grenctale celnice (LV-LT)
  16. 14:20Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela, 1
  • Dopravce: FOP Niediev D.M.
  • Doplňující informace: You can use e-ticket on boarding
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (70x55x25) - zdarma, každý následující 50 UAH
  • Slevy: 99% Děti 0-3 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací