Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kyiv

Odjezdy: 6 Úno, 13 Úno, 20 Úno, 27 Úno, 6 Bře, 13 Bře, 20 Bře, 27 Bře, 3 Dub, 10 Dub
16:10 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
18:10 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
18:20 Czestochowa CIRKLE Aleja Wojska Polskiego 121/127
19:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
02:30 Korczowa celnice (PL-UA)
03:30 Krakovets celnice (UA-PL)
05:30 Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
08:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:40 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: VISITOR YOKATО
Zavazadla: 1ks.do 30kg-zdarma, každe dalši 20 PLN
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible, bicycles - if available free luggage space, extra pay is needed.

Všechny linky Lodz - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací