Podle času
Podle ceny

Linka Enerhodar - Warszawa (Kherson - Warszawa)

Odjezdy: 24 Zář, 27 Zář, 1 Říj, 4 Říj, 8 Říj, 11 Říj, 15 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 22 Říj
21:55 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
23:00 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
00:50 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
01:30 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
02:20 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
12:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
14:40 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
16:00 Ustyluh celnice (UA/PL)
16:10 Zosin celnice (PL/UA)
18:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
20:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: AVTOFLOT / EWHD
Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 20 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Kherson - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací