Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdańsk - Mariupol

FOP Fomenko K.A. / Interliner
Odjezdy: 7 Června, 14 Června, 28 Června, 5 Července, 12 Července, 19 Července, 26 Července, 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp
  1. 14:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 15:35Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  3. 16:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 17:30Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 19:30Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  7. 22:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 02:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 03:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 05:35Kovel ul. Warszawska 1
  12. 06:55Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  14. 10:25Zhytomyr pl. Peremohy, 3
  15. 12:25Kyiv Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  17. 16:35Poltava Aut. Nádr., ul. Evropeyskaya 187A
  18. 19:30Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
  19. 20:10Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
  20. 21:30Zaporizhia pl. Svobody
  21. 00:40Berdyansk Melitopolske dalnice 20, SportCenter
  22. 02:00Mariupol Aut. Nádr. Dramteatr
  • Dopravce: FOP Fomenko K.A. / Interliner
  • Doplňující informace: Additional baggage is paid 150 UAH. Changing of the date of trip is free of charge (Not later than a day before departure).
  • Zavazadla: 2 ks. do 50 kg. (100x50x30) - zdarma, bagaż podręczny do 5 kg (60x40x30) - zdarma.
  • Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací