• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdańsk - Mariupol

FOP Fomenko K.A. / Interliner
Odjezdy: 28 Úno, 7 Bře, 14 Bře, 21 Bře, 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub, 2 Kvě
  1. 14:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 15:35Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  3. 16:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  4. 17:30Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  6. 19:30Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  7. 22:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  9. 02:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 03:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 05:35Kovel ul. Warszawska 1
  12. 06:55Lutsk Aut. Zastavka, ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 10:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 12:25Kyiv Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya, 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  17. 16:35Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  18. 19:30Novomoskovsk ul. Suchkova, zastavit Letadlo
  19. 20:10Dnipro Autobusová zastávka, "Circus", Sicheslavinska naberezhna, 33
  20. 21:30Zaporizhia Aut. zastávka, pl. Svobody
  21. 00:40Berdyansk Autobusová zastávka "Sportcomplex", ul. Melitopolskoe shosse, 22
  22. 02:00Mariupol Aut. Zastavka, Dramteatr
  • Dopravce: FOP Fomenko K.A. / Interliner
  • Doplňující informace: Additional baggage: 20 PLN for 1 bag. Next 2 bags - 40 PLN for 1 bag. Next 2 bags - 60 PLN for 1 bag.. Changing of the date of trip is free of charge (Not later than a day before departure). Boarding is possible with e- ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 50 kg. (100x50x30) - zdarma, bagaż podręczny do 5 kg (60x40x30) - zdarma.
  • Slevy: 50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací