• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Mariupol - Gdańsk

Odjezdy: 22 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře, 5 Dub, 12 Dub, 19 Dub, 26 Dub
07:00 Mariupol Aut. Nádr. Dramteatr
08:30 Berdyansk Melitopolske dalnice 20, SportCenter
11:40 Zaporizhia pl. Svobody
13:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
14:40 Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
17:40 Poltava Aut. Nádr., ul. Evropeyskaya 187A
22:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
23:10 Kiev Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya 2 (McDonald’s)
01:00 Zhytomyr pl. Peremohy, 3
04:00 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
05:30 Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
06:30 Kovel ul. Warszawska 1
07:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
08:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
12:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
15:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
18:10 Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
19:10 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
20:10 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
21:10 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
22:10 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
23:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: FOP Fomenko K.A. / Interliner
Zavazadla: 2 ks. do 50 kg. (100x50x30) - zdarma, bagaż podręczny do 5 kg (60x40x30) - zdarma.
Doplňující informace: Additional baggage is paid, check with the carrier. Changing of the date of trip is possible
Slevy: 50% Ditě od 6-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Mariupol - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací