DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalisz - Kiev

AGA TRAVEL/EWHD
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 15 Dub, 16 Dub, 17 Dub
  1. 11:20Turek Przystanek od strony wschodniej
  2. 12:50Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
  3. 15:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 17:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 18:45Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  6. 20:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 22:10Zosin celnice (PL/UA)
  8. 23:45Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 01:05Lutsk ul. Slovatskogo 2, blisko hotel Ukraina
  10. 02:40Rivne Bus Stop, "Avtovokzal", ul. Kievskaya 67, další "Silpo"
  11. 04:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  12. 05:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 07:10Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: AGA TRAVEL/EWHD
  • Doplňující informace: After payment ticket is not refundable.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 30kg(40x60x90) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací