Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Odessa

Odjezdy: 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj
07:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
08:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
10:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:10 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
15:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
17:40 Janow Lubelski Aut. Nádr.,ul. Sukiennicza
19:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
19:55 Hrubieszów Parkoviště, Stokrotka, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55
23:00 Zosin celnice (PL/UA)
23:20 Ustyluh celnice (UA/PL)
23:55 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
01:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:15 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
02:55 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
04:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
06:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:35 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:25 Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
10:20 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
11:40 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
16:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
Dopravce: FOP Pavlovskyy
Zavazadla: 1ks.do 30 kg.-zdarma, každe dalši kg. od 3 PLN

Všechny linky Wroclaw - Odessa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací