• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno
17:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
02:50 Korczowa celnice (PL-UA)
04:30 Krakovets celnice (UA-PL)
05:40 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
06:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
08:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:50 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
09:40 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
10:20 Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
11:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: P-TRANS/FOP Opiruk O.V
Zavazadla: 1 ks. do 25 kg (100x50x30) - zdarma, bagaż podręczny do 5 kg (60x40x30) - zdarma
Slevy: 10% Mládež od 13-26 let
10% Skupina 6 osob
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací