• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Plzeň - Kosiv

Odjezdy: 18 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 7 Bře
12:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
14:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
17:15 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
18:25 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
20:15 Bohumín CLO
20:20 Chalupki CLO
21:35 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:40 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
03:50 Medyka celnice (PL-UA)
05:35 Shehyni celnice (UA-PL)
07:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
09:20 Bolechiv Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka, 4
09:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
10:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
11:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
13:10 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
Dopravce: Holfedtrans
Zavazadla: 2ks.do 30kg(40*60*90)-zdarma, dalsi 10%
Slevy: 50% Ditě od 6-14 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Plzeň - Kosiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací