Podle času
Podle ceny

Linka Plzeň - Kosiv

Odjezdy: 17 Pro, 21 Led, 28 Led, 4 Úno, 11 Úno, 18 Úno, 25 Úno, 4 Bře, 11 Bře, 18 Bře
12:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
14:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
17:15 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
18:25 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
20:15 Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
20:20 Gorzyczki celnice (PL-CZ)
03:50 Medyka celnice (PL-UA)
05:35 Shehyni celnice (UA-PL)
07:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
07:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:50 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
09:20 Bolechiv Aut. Nádr., ul. Zaliznična 25
09:40 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
10:00 Broshniv Aut. Nádr., ul.22 sicnja 138a
10:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
11:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
11:50 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
12:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
13:10 Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
Dopravce: Holfedtrans
Zavazadla: 1ks.do 30 kg. +1 příruční zavazadla (60x40x20) do 5 kg.-zdarma, každe dalši do 15 kg.- 5EUR
Slevy: 50% Ditě od 6-14 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Plzeň - Kosiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací