Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Kosiv

Holfedtrans
Odjezdy: 10 Srp, 15 Srp, 17 Srp, 22 Srp, 24 Srp, 29 Srp, 31 Srp, 5 Zář, 7 Zář, 12 Zář
  1. 12:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  2. 12:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 14:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 17:15Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 18:25Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  6. 20:15Bohumín CLO
  7. 20:20Chalupki CLO
  8. 03:50Medyka celnice (PL-UA)
  9. 05:35Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 07:20Lviv Vlak. Nádr., ul. Dvorcova, v blízkosti PIZZA 0-24
  11. 07:40Lviv Kavárna "Kazka" vedle aut. nádr., ul.Strijska 109 (ul. Vernadskoho)
  12. 08:50Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  13. 09:20Bolechiv Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka, 4
  14. 09:40Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  15. 10:20Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  16. 11:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  17. 12:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  18. 13:10Kosiv Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
  • Dopravce: Holfedtrans
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(40*60*90)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 50% Ditě od 6-14 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací