Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Kiev (from 30.06)

Odjezdy: 15 Lis, 17 Lis, 19 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 3 Pro, 6 Pro
07:45 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
10:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
14:45 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
16:00 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Galicka 8
16:35 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
17:50 Medyka celnice (PL-UA)
19:55 Shehyni celnice (UA-PL)
21:20 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:35 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
00:35 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
01:35 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
04:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
06:05 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: AL-TRANS
Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (190 cm) - zdarma, ruční zavazadla do 5 kg (90 cm) - zdarma
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Mládež od 13-26 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Wroclaw - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací