Podle času
Podle ceny

Linka 806 Vilnius - Roma

Odjezdy: Čt
20:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
22:00 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
22:49 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
23:05 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Augustow (podlaskie) Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Lomza Plac Niepodległości
03:35 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Venezia Tronchetto Stazione
04:10 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
07:50 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Roma Autostazione Tiburtina
Dopravce: UAB Kautra
Zavazadla: 1ks. - zdarma, každe dalši od 6EUR
Slevy: 10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
10% Student
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vilnius - Roma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací