Podle času
Podle ceny

Linka 806 Roma - Vilnius

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
15:00 Roma Autostazione Tiburtina
19:00 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
21:10 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
22:50 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
23:20 Venezia Tronchetto Stazione
23:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:10 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
05:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
08:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
10:45 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
17:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
21:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Lomza Plac Niepodległości
02:40 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
03:20 Augustow (podlaskie) Aut. Nadr., rynek Z. Augusta 19
03:50 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
05:50 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
06:40 Kaunas Aut. Nádr., Vytauto pr. 24
08:40 Vilnius Aut. Nádr., Sodu g.22
Dopravce: UAB Kautra
Zavazadla: 1ks. - zdarma, každe dalši od 6EUR
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Roma - Vilnius

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací