• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chervonohrad - Wroclaw

FOP Zakala
Odjezdy: 28 Úno, 7 Bře, 14 Bře, 21 Bře, 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub, 2 Kvě
  1. 18:30Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska, 3
  2. 19:30Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
  3. 20:10Lviv Aut. Nádr. 2, ul. Bogdana Chmelnyckogo 225
  4. 20:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  5. 21:45Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
  6. 23:15Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 23:20Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 03:40Krakow Parking Wawel, hotel "Sheraton"
  9. 05:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  10. 06:40Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  11. 08:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: FOP Zakala
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg (80x40x40) - zdarma, každe dalši 20% z ceny biletu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 6 a více osob
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací