• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol - Gdynia (180)

Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
Odjezdy: 22 Úno, 24 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře
  1. 03:30Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
  2. 05:50Melitopol Aut. Nádr., ul.Interkulturna, 204A
  3. 07:30Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  4. 09:45Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  5. 11:00Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
  6. 11:35Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
  7. 13:00Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  8. 15:45Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  9. 16:20Zolotonosha Aut. Nádr. №2, ul. Shevchenka 98
  10. 17:15Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
  11. 18:00Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
  12. 18:55Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
  13. 21:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 22:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  15. 23:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  16. 01:05Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  17. 02:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  18. 02:30Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  19. 04:00Ustyluh celnice (UA/PL)
  20. 04:10Zosin celnice (PL/UA)
  21. 06:05Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
  22. 08:05Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  23. 09:00Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  24. 12:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  25. 14:45Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  26. 16:45Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  27. 17:45Wrzesnia Aut. Nádr., stan. 1
  28. 18:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  29. 19:50Gniezno Aut. Nádr.
  30. 21:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  31. 22:15Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
  32. 23:45Tczew Aut. Nádr. aleja Zwyciestwa 13
  33. 00:25Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  34. 00:45Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Dopravce: Z-TIME/Pryntsypal ahent TDV Kovelske ATP
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací