• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka 142 Praha - Kyiv (V)

Odjezdy: 21 Úno, 23 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře
12:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:50 Hradec Králové Terminál HD
14:50 Beloves celnice (CZ-PL)
15:10 Slone celnice (PL-CZ)
17:35 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
20:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
22:00 Krakow airport Letiště
22:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:00 Korczowa celnice (PL-UA)
05:00 Krakovets celnice (UA-PL)
06:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
12:35 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:35 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
15:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací