• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Krzywy Róg - Szczecin (V)

VasilkivTransAvto/Agat
Odjezdy: 26 Července, 28 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 13 Srp
  1. 06:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 10:00Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:45Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  5. 11:25Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  6. 12:30Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  7. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 17:10Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  9. 19:20Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  10. 21:15Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská, 3B
  11. 23:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 23:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 01:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  14. 05:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 07:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  16. 08:30Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  17. 10:05Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  18. 11:35Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  19. 12:25Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  20. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: VasilkivTransAvto/Agat
  • Doplňující informace: In Kiev, the bus is replaced.Transportation of animals is prohibited.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Mládež 13-26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací