• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Szczecin

Avtotranzit
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července
  1. 06:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 10:00Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  4. 10:45Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  5. 11:25Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  6. 12:30Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  7. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 17:10Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  9. 19:20Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  10. 21:15Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská, 3B
  11. 22:55Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 23:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 01:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 5a
  14. 05:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 07:05Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  16. 08:35Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  17. 10:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  18. 11:40Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  19. 12:40Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  20. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) a příruční zavazadlo - zdarma, každý další ks. - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací