Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Szczecin

Avtotranzit
Odjezdy: 4 Června, 6 Června, 8 Června, 10 Června, 12 Června, 14 Června, 16 Června, 18 Června, 20 Června, 22 Června
  1. 06:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  2. 08:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  3. 10:45Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  4. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 17:25Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  6. 19:30Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
  7. 21:15Kovel ul. Warszawska 1, gas station UPG
  8. 23:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 23:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 01:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 04:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 06:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 09:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 12:50Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Ditě od 0-6 let
    10% Důchodce od 60 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací