Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj
18:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
21:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:40 Korczowa celnice (PL-UA)
06:40 Krakovets celnice (UA-PL)
08:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:35 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:20 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
12:10 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
13:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Denysivka Auto
Zavazadla: 1ks.do 50kg-zdarma. Každý následující kilogram 2EUR

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací