Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 24 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 28 Pro, 29 Pro, 30 Pro, 31 Pro, 1 Led, 2 Led, 4 Led
18:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
04:40 Korczowa celnice (PL-UA)
06:40 Krakovets celnice (UA-PL)
08:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:35 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
11:20 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
12:10 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
13:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Denysivka Auto
Zavazadla: 1ks.do 50kg-zdarma. Každý následující kilogram 2EUR

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací