Podle času
Podle ceny

Linka T 224 S Kaliningrad - Stuttgart

Odjezdy: 29 Června, 4 Července, 6 Července, 11 Července, 13 Července, 18 Července, 20 Července, 25 Července, 27 Července, 1 Srp
19:00 Kaliningrad OB, Moskovsky Prospekt 184
19:55 Mamonovo ZOB, Michajlevski Str.
06:00 Potsdam ZOB, Friedrich-Engels-Str neben Hbf.
07:35 Magdeburg ZOB am Hbf
08:50 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:50 Hannover ZOB
11:45 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:30 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:30 Frankfurt am Main Hbf, ZOB Hst. 7-9
16:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
19:00 Stuttgart ZOB, S-Obertürkheim, P+R Parkplatz
Dopravce: KönigAuto AG

Všechny linky Kaliningrad - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací