DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan

Ternvoyage
Odjezdy: 20 Dub, 24 Dub, 28 Dub, 2 Kvě, 6 Kvě, 10 Kvě, 14 Kvě, 18 Kvě, 22 Kvě, 26 Kvě
  1. 11:15Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 11:45Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  3. 13:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 20:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 22:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 00:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 04:15Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 06:35Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 06:40Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 09:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 11:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 14:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 17:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací