• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Gdansk

Odjezdy: 20 Dub, 23 Dub, 25 Dub, 27 Dub, 30 Dub, 2 Kvě, 4 Kvě, 7 Kvě, 9 Kvě, 11 Kvě
12:50 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:50 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:00 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:10 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
07:40 Torun Plac 18 stycznia, v blízkosti vlak. nádr.
08:30 Bydgoszcz Przystanek, centrum handlowe Focus Mall, ul. Jagiellońska 47
09:30 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
10:50 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
Dopravce: Universe Sp. z.o.o./EWHD
Zavazadla: 1 sáček až 30kg - zdarma , každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN

Všechny linky Kyiv - Gdansk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací