• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Ivano-Frankivsk

15:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
17:00 Opole Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
18:45 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
20:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:25 Korczowa celnice (PL-UA)
02:10 Krakovets celnice (UA-PL)
04:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
04:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
06:55 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
07:40 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
08:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
Dopravce: Eurotour-Plus
Zavazadla: 1 szt. - 10% z ceny vstupenka
Doplňující informace: Animals can be transported
Slevy: 15% Důchodce od 60 let
25% Ditě od 13-15 let
25% Vojáci ATO
30% Ditě od 10-12 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Wroclaw - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací