• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Shepetivka - Warszawa

06:20 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
06:50 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
07:15 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
07:40 Ostrog ul. Nezalezhnosti 81, Pizzeria "Maestro"/ obchod "Smak"
08:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
11:30 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
12:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
12:45 Dorohusk celnice (PL-UA)
13:30 Chelm ul. Lwowska 20
15:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
17:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: PrAT Szepietowskie ATP-16807/AGAT
Zavazadla: 1 ks. 30 kg - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Shepetivka - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací