• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Wroclaw (2,4,5,6,7)

Odjezdy: 16 Července, 18 Července, 20 Července, 21 Července, 23 Července, 25 Července, 27 Července, 28 Července, 30 Července, 1 Srp
08:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
10:00 Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
13:40 Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
19:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:00 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
21:10 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
22:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:05 Shehyni celnice (UA-PL)
01:10 Medyka celnice (PL-UA)
03:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
10:10 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky
Slevy: 30% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kropyvnytskyi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací