• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Wroclaw (2,4,6,7)

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 3 Říj, 5 Říj
  1. 05:30Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  2. 08:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  3. 09:30Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  4. 10:00Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
  5. 12:00Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  6. 13:40Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  7. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  9. 17:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  10. 18:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 19:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  12. 20:00Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  13. 21:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 01:05Krakovets celnice (UA-PL)
  15. 01:10Korczowa celnice (PL-UA)
  16. 03:30Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  17. 05:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 07:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  19. 09:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  20. 09:35Brzeg ul. Szymanowskiego, 15
  21. 09:50Olawa Bus stop, 8 św. Rocha str. (3 May Street)
  22. 10:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  23. 11:10Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  24. 11:40Lubin Cerpací stanice "Orlen", ul. Leśna, 2
  25. 12:00Polkowice Cerpaci stanice "Shell", ul. Tadeusza Babisza, 23
  26. 12:30Nowa Sol ul. Zjednoczenia, 19
  27. 13:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací