• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Kropyvnytskyi (1,2,4,6)

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 27 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 9 Říj, 11 Říj, 12 Říj
  1. 09:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 09:55Nowa Sol ul. Zjednoczenia, 19
  3. 10:25Polkowice Cerpaci stanice "Shell", ul. Tadeusza Babisza, 23
  4. 10:40Lubin Aut. Nádr., ul. Marii Skłodowskiej-Curie, 12
  5. 11:05Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  6. 13:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  7. 14:50Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  8. 16:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  9. 18:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 20:15Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  11. 23:30Korczowa celnice (PL-UA)
  12. 01:35Krakovets celnice (UA-PL)
  13. 03:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 04:35Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  15. 05:40Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  16. 06:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  17. 08:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  18. 09:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  19. 12:10Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  20. 13:30Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  21. 14:40Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
  22. 15:00Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  23. 16:40Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  24. 20:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Transfer is possible.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Studenti do 25 let
    10% Děti 12-16 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací