• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lviv - Skadovsk (Poznan - Skadovsk)

Stecik T.V.
Odjezdy: 8 Pro, 10 Pro, 13 Pro, 22 Led, 24 Led, 27 Led, 29 Led, 1 Úno, 3 Úno, 6 Úno
  1. 23:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  2. 02:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  3. 03:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  4. 04:05Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  5. 05:05Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  6. 06:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  7. 07:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  8. 08:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  9. 09:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  10. 13:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  11. 13:30Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  12. 15:40Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  13. 17:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací