Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 112 Praha - Zalischyky

Balnytskyi
Odjezdy: 26 Června, 28 Června, 30 Června, 3 Července, 5 Července, 7 Července, 10 Července, 12 Července, 14 Července, 17 Července
  1. 14:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 16:50Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 19:30Frydek-Mistek Zastavte na vyžádání, Aut. Nádr., ul. Na Porici 3530
  4. 20:00Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  5. 04:20Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 06:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 06:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 09:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  10. 10:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  11. 11:10Tlumach Aut. Nádr., ul. Karmeljuka 13
  12. 11:30Kolomyya Autobusová zastávka před kostelem Zvěstování Panny Marie, 4 Kapatska str.
  13. 12:10Gorodenka Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
  14. 13:00Tovste (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Ukrainska 63
  15. 13:30Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
  • Dopravce: Balnytskyi
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(50x50x30)+ příruční zavazadla do 3 kg - zdarma, další zavazadla 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 5 osob
    10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací