• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Szczecin - Vinnytsia

Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 10 Bře
09:50 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
11:05 Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
11:50 Slubice parking Hotel CARGO
13:30 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
14:15 Nowa Sol 19 Zjednoczenia str.
16:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
20:15 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
21:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:20 Korczowa celnice (PL-UA)
06:20 Krakovets celnice (UA-PL)
07:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Kopanskyi I.I.
Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Všechny linky Gorzow Wielkopolski - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací