DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Zywiec

Anatolii Kantor
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 10:50Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 13:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 14:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 15:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 17:10Lutsk Nákupní centrum "Karavan", ul. Karpenka-Karogo, 1
  6. 18:30Volodymyr-Volynskyi Autobusová zastávka Center, ul. Danyla Halytskogo, 14
  7. 19:00Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
  8. 20:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 21:05Zosin celnice (PL/UA)
  10. 00:05Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  11. 01:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 04:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 04:55Tychy Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  14. 05:25Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  15. 06:00Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  16. 06:30Zywiec Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky (pouze pokud je k dispozici prostor)
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Skupina 5 osob
    20% Ditě od 5-12 let
    50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací