DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Swiebodzin

CAZNA TRANS
Odjezdy: 13 Dub, 14 Dub, 15 Dub, 16 Dub, 17 Dub, 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub
  1. 23:30Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  2. 01:30Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 02:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  4. 05:05Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  5. 08:10Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  6. 11:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 14:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 17:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 18:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 21:50Ustyluh celnice (UA/PL)
  11. 21:55Zosin celnice (PL/UA)
  12. 01:45Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  13. 04:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 05:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  15. 07:30Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  16. 09:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  17. 10:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  18. 12:10Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  19. 13:00Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Doplňující informace: hand luggage up to 5kg - free. Ticket must be printed out!
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 10 osob
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací