• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Swiebodzin

CAZNA TRANS
Odjezdy: 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp, 11 Srp, 12 Srp
  1. 01:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  2. 03:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 03:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  4. 06:30Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  5. 08:50Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  6. 11:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 14:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  8. 16:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 18:20Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  10. 19:40Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  11. 21:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 21:55Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 01:45Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  14. 04:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 05:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 07:30Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 09:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  18. 10:40Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  19. 12:10Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  20. 13:00Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Doplňující informace: hand luggage up to 5kg - free.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 10 a více osob
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací